u shite flm merrjep

Shitet nga: Petrit 20 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 50x4
Shes ose ndrroj radion me cd pioner edhe ni bass 450watt 6 pionera ts ndrrojm me telefon ose bass paraqall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim