Pojaqall me gjeth zvushnik komplet

Shitet nga: Dashnor 18 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojaqall me gjth zvushnika per darsem ne gjendje perfekt pres telefonata serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim