Pojaqall

Shitet nga: Mirsan 04 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Suboferi esht ne gjendje prefekte ban bas edhe zo puthuajse pashtue pojaqalla esht shum imir 4dalje 1350 wat me dy flutra per ftoje mund te dergoni mesazh ni viber 044927815 suboferi 35 pojaqalla 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim