Pojaqallen

Shitet nga: Ajaz 31 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojaqalla e firmes magnat 1000w edhe 2 boca per stabilizimin e rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim