Radijo te madhe

Shitet nga: bashkim 28 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radijoni i perfshin krejte senet si kasetat, cd, me dreq zerin krejt siq po shihet ne foto edhe tavolina shkon me te pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim