Radio Kosmaji

Shitet nga: Asllan 05 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio Kosmaji 50s ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim