Radio Delphi Gruding Origjinal Nga Gjermania

Shitet nga: Butrint 25 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Delphi Gruding origjinal prej Gjermanise.Sapo me ka ardhur nga Gjermania.Eshte shume pak i perdorur.Ka lidhje hyrese per 8 autoparlant te makines.Eshte me cd,pranon dhe MP3'sh.Pres bleres serioz,çmimi eshte i diskutueshem,mund te zbritet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim