Radio JVC Model ( KD-R531 )

Shitet nga: faik 04 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Radio JVC ne gjendje Perfekte , Radio Posedon mundesin per tu lidhur me Iphone , Ipod , USB , AUX (njëkohsisht mbush edhe Baterin e Iphone & Ipod ), Radio Pranon WMA , MP3 , Radio Data System ,Compact Disc , Digital Audio , Text ... Radio eshte i importuar nga Zvicra . Contact : 044697719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim