Radio Kosmoj 1950

Shitet nga: Asllan 27 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio klasike
Radio e vjeter
Kosmoj
1950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim