Radio Pioner

Shitet nga: luli 12 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Radio Pioner me cd usb
Ipao bluetooth i perdoren punon shum mir osht i montun nkerr muni me provu

The Pioneer DEH 5200HD provides crystal-clear reception and plays WMA/MP3/AAC files from disc or USB devices, and optional direct iPod control.

AM/FM radio, CD, CD-R/RW, MP3/WMA/AAC, USB, HD radio receiver4 x 50 Watts maximum power with two 2.2V RCA preamp outputsDetachable faceplate with one-line, 12-character segment OEL display, red key illuminationFront panel auxiliary input and USB; add adapters for iPod control, Bluetooth, SAT radioOne-year warrantyBluetooth and SAT radioFront panel auxiliary input and USB , add adapters for iPod control
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim