Radio e vjeter Nikola Tesla 1955

Shitet nga: Asllan 21 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio e vjeter nikolla teslla 1955
punon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim