Radio e vjeter Normend 1954

Shitet nga: Asllan 21 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio e vjeter klasike normend 1954
punon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim