Radio i vjeter Kosmaj 1955

Shitet nga: Asllan 21 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio i vjeter Kosmaj 1955 punon ne gjendje te rregullt
radio klasik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim