Radio i vjeter ei nish 1960

Shitet nga: Asllan 21 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio i vjeter klasik 1960
punon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim