SHitet Radio Panasonic CQ-C5301N

Shitet nga: Panasonic 26 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Cd/radio player per vetura.Modeli i ri i panasonic me hapje/mbyllje automatike per Cd.
Disa veçori te radios jan kto :

*50W x 4 MOSFET
*MP3 / WMA
*CD / CD-R / CD-RW
*Panel te motorizuar
*SQ3
*Dalje per amfi (perforcus,pojaqall )
*Ekran Multi Colour (shum ngjyresh)
*Ngjyra hiri metalike

Ndrrim nuk bejm...Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim