Shes muziken per vetura

Shitet nga: Besmir 28 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
6 tesea ka 400 watt pioner 2 zmadhuesa ka 2000 watt 2 bassa ka 1000 watt JBL plus radion pioner Plus te gjitha kabllat muzika osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim