Shesh zmadhusin e firmes magnat 1000 watt

Shitet nga: Ajaz 27 Jan 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zmadhusin e firmes magnat 1000 watt edhe dy boca per stabilizimin e rrymes per muzik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim