Shitet

Shitet nga: Mejdi 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radia Origjinan per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim