Shitet

Shitet nga: Mejdi 28 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim