Studio Sony

Shitet nga: studio 14 Qer 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes studion Sony osht 5kat mr digitron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim