Studio komplet me 2 zmadhus

Shitet nga: x 21 Maj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Eshte ne gjendje perfekte 2-3here i perdorur dhe shum i ruajtur komplet me dy zmadhues punon me kaseta..Cd ja nuk punon por mund te ndreqet ne qdo servis te studiove..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim