Subofer pojaqall

Shitet nga: Mirsan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojaqalli esht ne gjendje te mir pak i përdorur i ardhur nga Zvicra 2her ka 675 wat 1350wat me dy flutura per ftoje Ika si ashtu e suboferi eshte ne gjendje prefekte ka za edhe bas mundeni me prova...qmimi pojaqallit 50 Suboferi 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim