Subwoofer 2

Shitet nga: Blerim 28 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
She's 2 Subwoofer-a Jon firmes axtion
I kan 500 watt njo
Jon tri sa po ardhur nga Gjermania kutin ekom maru vet per te dyy
Ekan edhe palicen per nkerr mos me zo ven qe te dyjat i jap nbagaxh qmimi o I volitshum
Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim