Technics

Shitet nga: Adem 07 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Në gjendje të rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim