Wofer mac-audio nderrohet me cd alpine

Shitet nga: Erjon 27 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Përshkrim i sendit
Shitet subwoofer mac-audio 400w (200)RMS,
woferi esht me kutine origjinale te vet,eshte marke italiane..
Eshte me drita,ndizen sipas bassit
Nderrohet me kasetofon alpine me usb
Woferi ndodhet ne kukes munem me e sjell ne dogan te morinit
Cmimi i diskutushem
00355694828329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim