Zerim

Shitet nga: adil 18 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zerimin kopmlet me:Mikseta 2x200
24 kanal dynacord, 2 satelita 2 basbina dynacord forum line 3 mikrofona me kabell 1 me stalit AKG rregullatori i rrymes ekstra kabell per satelitat dhe basbinat .... Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim