Zmadhues i firmes magnat 2x1000 watt me 2 dalje

Shitet nga: Ajaz 17 Dhj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zmadhusi i firmes magnat 1000 watt edhe nje boc per stabilizimin e rrymes e firmes solomon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim