Zmadhues pojaqall

Shitet nga: Mirsan 26 Maj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojaqalla esht ne gjendje te mir punon mir ika 400 wat me dy dalje per me shum info ne viber ose ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim