Zmadhus per Muzik

Shitet nga: Ylber 14 Tet 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhusi esht 1000 Wat ne gjendje te mir
mund te kontaktoni 045/358-596
Viber +37745/358-596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim