Zmadhus

Shitet nga: Pajaqalla 23 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajaqallen sepse nuk me nevoitet e ardhur prej italis pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim