Zmadhus

Shitet nga: Ajaz 10 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zmadhusi i firmes magnat 10000 watt edhe. 2 boca per stabilizimin e rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim