Zvoshnik u.s.a

Shitet nga: prizren 07 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zvoshnik orgjinal u.s.a siq shifen ne foto jan te importuar nga jasht jan te reja pa perdor jan me automat special ne rast problemi radio me rrym keta nuk mund te digjen,automati asht dhe per zeri e stabilizon muziken navert prej muzike se qfar asht tingllon me ndryshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim