Zvoshnika. + DVD

Shitet nga: zvoshnika 09 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 4x zvoshnika. Pioner tperdoren
DVD kenwood qe lidhet me to per muzik
(DVD nuk I punon CD-ja )
2x. Zvoshnika qe e gjujn zonin
1x visoki ..//// krejt punojn.

Arysja qe pi she's osht qe nuk mduhen mo

Qmimi : 85€. Per arsyje qe 1zvoshnik duhet mu kep pak. ( riparimet dikun 10-15€ per krejt ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim