bas gjibiell

Shitet nga: jetmir 05 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes subofer bas gjibiell 1200 vat urgjent fabrikisht kutia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim