bas subofer kuti fabrikes

Shitet nga: jetmir 05 Sht 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Urgjent shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim