fbt

Shitet nga: drinald 14 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 299 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes dy basbina fbt verve 18s 1200wat rms
kush i njeh jua din vleren. Basbinat ndodhen ne shkoder te shqipnis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim