iPod 30 GB

Shitet nga: Ardit 07 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet ipod 30 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim