pojaqalla per mikrofaona me marveshje

Shitet nga: Ademi 13 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim