radio dunlop D-cs6314

Shitet nga: edi 07 Nën 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio dunlop ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim