radion per golf 5, passat

Shitet nga: Fetah 12 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radion per golf 5,passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim