shes kasetofonin jvc

Shitet nga: jvc 07 Shk 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kasetofonin jvc me dvd jvc exad kd-avx2 vjen bashk me digitron osht shum e mir per muzik tmadhe..
ka edhe lidhje t kameres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim