subofer bas

Shitet nga: jetmir 05 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes basin gjibiell 1200 vat ne gjendje shum te mir baj edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim