zerim dhe harmonika

Shitet nga: Aziz 23 Jan 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zerim Worfedale 6 kutija, 400w RMS. Jane be gjendje perfekte. Fiqi zerimit eshte 1600w.. Qmimi zerimet eshte 1250€.
Shitet harmonika weltmeister me 11 regjist. Me kuti komplet shume I rruajtun.qmimi 600€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim