zmadhues pojaqall

Shitet nga: Mirsan 02 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojaqalla esht ne gjendje te mir ika 600 wat me 2 dalje punon shum mir per me shum info nviber ose tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim