zvoshnik u.s.a

Shitet nga: prizren 06 Mar 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes 2 boksa jan orgjinal siq shifen ne foto te reja pa perdor te importuar nga jasht mundeni mi provu.nuk jan made in china mu djeg per nje koh te shkurt ose me humb zerin.e kan sepcial automatin e vet ne ras problemi makina me rryme nuk digjen boksat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim