2 toki voki deri 5 kilometer largsi punon perfect

Shitet nga: Xxx 19 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes 2 toki voki deri 5 kilometer largsi punon shum e mir dhe shum e rrujtun osht. Mundeni edhe viber me kontaktu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim