Mikrofon per studio

Shitet nga: Leotrim 16 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte shum i mir. Fotot jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim