Soni 3 + soni 2

Shitet nga: rmaiz 01 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shesim soni 2 copa 3 me tv dhe 4 copa 2 me tv ne gjendje te mir me karrige tavolina me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim