Subofer

Shitet nga: xxxx 07 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Jan pak te perdorura shiten per arsye se nuk me nevoiten pajaqalla esht 4 her 200 dmth 800 wat dhe basi o 1200 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim