Zerim RCF / EV / Mikrofona Sennheiser & Shure

Shitet nga: Arti 04 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Pershendetje. mund te dergoj fotot ne whats app ose viber se nuk me lejon sistemi te vendos foto ketu tek faqja.. Materialet ndodhen ne shkoder Kemi dhe Mikrofona te rinj Sennheiser G3 320 euro / Shure beta58A pgx 200 euro dhe Shure SLX 360 euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim